Jdi na obsah Jdi na menu
 


Něco o mně

9. 1. 2011

Jmenuji se Luděk Pavelka - Mysterious Magic.

Kouzlum se věnuji převážně delši dobu,vždy mě zajímalo jak se které kouzlo a iluze dělá,nebo jak vyčaroval kouzelník králíka.

Když jsem do magického světa krůček po krůčku vstupoval,zjištoval jsem,že to nebude tak lehké   a že magie není jen o kouzlech,ale taky o šikovných rukách,a o vystupování na veřejnosti,o umění komunikovat s lidmi,improvizovat. A že je to taky otázka peněz,ostatně jako řada dalších koníčku.

Hezká kouzla a čáry něco stojí,teprve potom,když se program podaří,přijde na řadu možná i honorář. Ale rozhodl jsem se, že volný čas budu věnovat magii. Ta se ale neobejde bez trpělivosti a spousty dobrých a šikovných přátel,rozhodnutých pomoci. Ke kouzlum sem se dostal díky jednomu kouzelníkovi kterého jsem viděl vystupovat,a tolik mne to nadchlo a velice moc mě zajímalo,jak které kouzla a iluze se dělají.Tak jsem se snažil sehnat někoho kdo se kouzlum věnuje a mohl by mě neco naučit. A našel ! Ten mě pomalinku učil poznávat a oběvovat menší kouzla a magii zkrytou za něma.Nejprve jsme trénovali u nás v obýváku v pokojíčku, apod.Nikdy nezapomenu slova pana učitele které mi říkal pokaždé když odcházel,Tak Ludo UČIT SE A UČIT SE!!! Pokud se vymyslí takové kouzlo které nikdo nemá,není to tak lehká práce.Nejprve se musí udělat náčrt, pak 3D model a pak se pokusit o výrobu.  Není jednoduché vymyslet nový trik,nebo předělat starý princip a obléci ho do nového kabátu. Někdy to trvá i pár let !  Když je program sestaven,přijde na to i samotná muzika.Já to většinou dělám tak že nejprve,slyším hezkou muziku a teprve potom na ni začnu sestavovat postupně ruzná čísla.Kompletní choreografie zabere také celé měsíce.Magie a kouzla mě stále baví a věřím,že budou i nadále ! Je příjemné diváky kolem sebe uvádět v užas a v moment překvapení, vykouzlit u nich usměv na rtech nebo trochu strachu v očích. Ne nadarmo se říká, že ruce kouzelníka musejí být rychlejší než oči diváka. Chtěl bych poděkovat Mamince a panu Jozefovi, kteří mě moc podporuji a celému zbytku mojí rodiny, jsem za to nesmíně rád a moc si toho cením ! Také chci ovšem poděkovat mému technikovi který se mě stará o světla a ozvučení doufám že i jemu to nadále vydrží :) ! Všem chci tudíž poděkovat za to že mají velkou trpělivost se mnou spolupracovat ! Doufám,  že se s Vámi tedy potkám na nějaké akci a budu moc i Vám vykouzlit pář příjemných okamžiku plných kouzelných překvapení. MYSTERIOUS  MAGIC.

 
 

 

Poslední fotografie


Kontakt


Archiv

Kalendář
<< září / 2019 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 12615
Měsíc: 132
Den: 8